Make-up poradenstvi

Každá žena je svým způsobem krásná, ale dokonalý make-up podtrhne výrazně Váš celkový vzhled a Vaši krásu. Musí vypadat přirozeně, respektovat Vaši osobnost, barevný typ, věk, druh pleti a nároky. Dobrá péče o pleť je základem pro vaši image. Můžete mít padnoucí oblečení, výborný účes a doplňky, ale jestliže nebudete mít zdravou pleť, nemůže vaše image působit perfektně.

Pro jednotlivce

Pro skupiny

Mohu Vás navštívit ve firmě nebo u vás doma na Vaší soukromé párty, kde Vám předvedu ukázky profi make-upu k různým příležitostem, od přirozenho „deního" make-upu přes výrazný večerní až po extravagantní líčení. Názorně vysvětlím postupy líčení a ráda zodpovím Vaše dotazy. Takto můžete strávit inspirující odpoledne, či večer v příjemné domácí atmosféře se svými přítelkyněmi.

Naučím Vás jak se velice jednoduše a správně starat o svou pleť, a pak se spolu krok za krokem budeme věnovat správné aplikaci makeupu, jak pracovat s korektory, stínovat oči, jak a kde dávat oční linky nebo tužku na oči, jak domodelovat tvar rtů a minimalizovat případnou asymetrii. Ukážu Vám, jak správně aplikovat tvářenku a jako korigovat pomocí tvářenky tvar obličeje.

Zároveň Vám vypracuji manuál s použitou kosmetikou a názorně Vám nakreslím jaký odstín a kam použít. Jednotlivé kroky líčení Vám mohu zdokumentovat na fotografiích . Pokud si s sebou donesete svou vlastní kosmetiku, tak jsi polečně probereme a vybereme která je vhodná a kterou je lepší nahradit.

Cílem této konzultaci líčení je, abyste znala své barvy, věděla jaké líčidla používat pro váš typ pleti a uměla se nalíčit tak, aby Vám váš každodenní make-up zabral minimálně času, ale přesto výsledek působil jako líčení od profesionála.

Pokud si nejste jistá, že zvládnete líčení hned napoprvé, můžete si ho natrénovat. Během tohoto sezení Vám polovinu obličeje nalíčím já a druhou si pak pod mým vedením nalíčíte sama nebo Vás nechám pracovat samostatně a budu Vám jen radit a dohlížet na správnost. Můžete si i vyzkoušet stupňování líčení - od nenápadného denního až po výrazné večerní.

Proměna vizáže

Správný účes , makeup, slušivé oblečení. Máte-li pocit, že už dlouho vypadáte všedně, změnila jste zaměstnání a potřebujete svůj image tomu přizpůsobit, nebo máte chuť vyzkoušet něco nového? Tak to je nejvyšší čas na změnu zevnějšku. Nemusí to vždy být změna totální, někdy stačí doladit jen pár drobností a výsledek může být obrovský.

Doporučuji Vám absolvovat některý ze zvýhodněných balíčků image konzultace, kde se dozvíte mnoho užitečných rad jak se oblékat, využívat doplňků, jaké barvy nosit, líčit se, atd... a zároveň tuto konzultaci spojit s návštěvou kadeřnice (kadeřníka), se kterými mám dobré zkušenosti.

Domnívám se, že každá změna by měla být vždy k lepšímu, nikoliv ale za každou cenu, jak jsme toho bohužel někdy svědky. Nejde mi jen o to, abyste byla krásně nalíčená a učesaná jen na jeden den, ale abyste vše, co se zde dozvíte, uměla uplatnit i prakticky.

Pokud Vám nevyhovují již sestavené balíčky a potřebovala byste individuálně poradit s konkrétní věcí, jako je například naučit se správně ličit nebo Vás zajímá jen účes, je tu pro Vás tato konzultace, kde můžeme probrat cokoliv co Vás zajímá. Tato služba je účtována v hodinové sazbě.

Ceník k nahlédnutí zde »

Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Beauty and styling

9.01.2012

SLEVA 40% na vlasy TAPEX Evropského typu

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů. Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby