prodlužování vlasů Praha

5 nejpoužívanějších metod prodlužování:

Pramínková metoda - KERATIN

Systém prodlužování vlasů keratinem patří mezi jednu z nejžádanějších metod, jak prodloužit a zahustit vlasy. Keratin je nerozpustný ve vodě a má vláknitou strukturu. Prameny vlasů jsou zakončené keratinem (keratinové nehtíky), které se aplikují za tepla kleštěmi na keratin, mají stejnou výhřevnost jako běžná žehlička na vlasy.

Tato metoda je velmi oblíbená, protože spoje jsou celkem nepatrné a odolné. Výhodou metody kreatin je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit novým. Jediná nevýhoda je, že se musí pramínek vždy zkrátit o keratinový spoj, tj. zhruba o 1cm.

Životnost nastavovaných pramenů je jeden až dva roky pokud se jedná o asijské vlasy (u tmavých odstínů je životnost delší), u evropských je životnost tři až pět let (kromě blond odstínů), v závislosti na péči o vlasy. U vlasů evropského typu je životnost až dva (tři) roky. Záleží ovšem na tom, jak dobře se o vlasy budete starat.

Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoli strukturu vlasů, vlasy barvené, zesvětlené a nebo preparované. Z široké škály barev pramenů a různého typu zvlnění si každý vybere nejvhodnější typ a barvu vlasů.

Pramínková metoda - TUBEX

Tubexu se říká „vylepšený keratin". Aplikace pramínků je velmi zjednodušena. Prodlužování je rychlejší a tím pro zákaznici příjemnější a časově méně náročné.

Spoj je odolnější díky Tubex patentu - polymerové trubičce, která chrání keratinový spoj.

Aplikace je také za tepla kleštěmi na keratin, ale doba náhřevu je kratší.

Pramínková metoda - RINEX

Rinex je nejmenší a nejnenápadnější spoj, jaký existuje. Je to metoda je za studena. Prodlužování vlasů metodou ring se provádí pomocí kovových kroužků o max. velikosti 3 mm v požadované barvě, které se navléknou na Váš pramínek vlasů a společně s prodlužovaným pramínkem vlasů se stlačí speciálními kleštičkami. Je to velmi rychlý způsob pro nasazení i sejmutí, pramínky se při šikovné práci nepoškozují ani se nemusí zkracovat jako při keratinu.

Při obnově nebo posunutí prodloužených vlasů se opět spoje (kovové kroužky - ring) stlačí speciálními kleštičkami v protisměru a dojde k uvolnění kroužku i s přidaným pramínkem vlasů.

Po rozčesání přírodních vlasů a úpravě prodlužovaných vlasů se opět prodlužované vlasy upevní k Vašim vlasům. Tato metoda není vhodná pro jemné vlasy a alergiky.

Nevýhodou je větší objem kroužků ring, které není možno nasadit blízko sebe a obsazená plocha na hlavě je větší. Dále je možné, že mohou mírně tlačit ve spánku při usnutí na zádech. Přesto je to metoda hojně používaná.

Pásová metoda - TAPEX
DOPORUČUJI !!!

Tato metoda je úžasný systém, který je nejlepší a nejrychlejší prodloužení vlasů na celosvětovém trhu. Vlasy jsou zachyceny poutkovací metodou v silikonovém pásu a poté zataveny, takže na rozdíl od jiných metod, zde je absolutně vyloučeno, aby vlasy vypadávaly. Tato metoda je unikátní také v tom, že vlasy se při posouvání nezkracují. To Vám žádná jiná metoda zaručit nemůže.

Vlasy jsou připevňovány pomocí oboustranné lepící pásky, systémem „sendvič". Nezatěžují a neničí se vlasy jako při keratinu a jemněji a šetrněji se sundávají. U této metody je nejméně viditelné prodloužení vlasů jak naomak tak na pohled.

Pásová metoda - KLIPEX (Clip-in)

Efektní metoda pro krátkodobé prodloužení. Vlasy si aplikujete kdykoliv Vás to napadne. Vhodné pro domácí použití, 5 min v koupelně a na párty nebo i do práce odchází sexy dlouhovláska. Nenáročná údržba a rychlost aplikace pramenů.

Výhoda je v tom, že ženy, které nesnesou prodloužené vlasy na stálo, mají také možnost dlouhých vlasů.

Cenově dostupné prodloužení, nezatěžuje vlastní vlasy.

Metoda Clip-in je šetrná a nepoškozuje Vaše vlasy. Prameny vlasů připevníte pomocí malých sponek a docílíte tím požadovaného efektu. Vlasy mají různou délku, barvu, jsou umělé (syntetické) nebo lidské. Každé vlasy Clip-in jsou vybaveny sponečkami (mají silikonový proužek, aby lépe držely), kterými je připnete k hlavě. Nemusíte se bát, že netrefíte přesný odstín, protože vlasy můžete libovolně barvit, česat, umývat, chovají se přesně jako skutečné.

zpět »

Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Beauty and styling

9.01.2012

SLEVA 40% na vlasy TAPEX Evropského typu

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů. Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby