Reference

Toto je rubrika ohlasů klientů. Prosím o zasílání referencí na email info@beautyandstyling.com. Nejedná se z mé strany o cenzuru, ale nechci, aby si na mé stránky někdo dával reklamu, psal inzeráty atd.

Děkuji za pochopení. Renata Nováková

V červenci 2010 jsem měla svůj velký den. Všechno jsme měli narychlo, takže jsem neměla čas jít na zkoušku účesu ani líčení, takže slečna Nováková přišla rovnou na svatební den. Domluvili jsme se dostatečně dopředu, aby měla hodně času, jelikož jsme neměli zkoušku. Slečnu Renatu všem upřímně doporučuji. Nejen že má profesionální přístup a používá kvalitní kosmetiku, navíc má velmi příjemné vystupování a přátelskou povahu. Neměla jsem skoro žádnou přestavu jak se nechat nalíčit a učesat, vše jsem nechala na ní a z výsledku jsem byla nadšená. Ve svůj VELKÝ DEN jsem byla za princeznu a manžel byl také nadšený, jak jsem krásná. Ještě jednou jí touto cestou moc děkuji.
Martina Kovářová

V červnu 2010 mě slečna Nováková líčila a česala na svatební den mé dcery. Jako maminka jsem musela vypadat perfektně. Byla jsem mile překvapena, že z celkem normální maminky, se díky líčení a účesu od sl. Novákové vyklubala krásná maminka. Celý den jsem si perfektně užila a i DÍKY sl. Novákové a jejímu úžasnému líčení a účesu. DĚKUJI !!! Vřele doporučuji všem maminkám, co chtějí mít také profesionální líčení a účes na svatbě svých potomků.
Jana Poláková

V červnu 2010 mě slečna Nováková líčila a česala na svatební den. Líčení i účes dopadl víc než dle mých představ. Vše bylo perfektní, líčení, účes, šaty i celý den. Prostě jsem byla za opravdovou princeznu a za to jí patří velké DÍKY.
Vřele doporučuji všem slečnám, co chtějí mít také profesionální líčení a účes na své svatbě.
Petra Holečková

Slečna Nováková mě líčila a česala na ples 23.1.2010 a musím přiznat, že jsem byla více než spokojená. Vlasy mi vydržely po celý večer přesně tak, jak mi je učesala a líčení bylo parádní, sama bych to lépe nezvládla, kdybych se měla znovu rozhodovat, tak si zase určitě zavolám o pomoc právě slečně Novákové.
Veronika Blížkovská

V červnu 2009 jsem měla pohádkovou svatbu v Řecku na pláži a k tomu bezpodmínečně patří dokonalé šaty, ale hlavně krásný účes a bezchybný make-up. Renata mě mě nejen profesionálně a podle mých představ nalíčila (vzhledem k podmínkám musela i lehce improvizovat), ale také mi věnovala pár zkušených rad, jak si stále urdžet pleť svěží a krásnou. Upravovala nejen mě po celou dobu konání obřadu a hostiny, ale i mé nejbližší.
Děkuji a vřele doporučuji všem slečnám, co chtějí mít také profesionální líčení a účes na své svatbě.
Gabriela Fotiadou Švejnohová

Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Beauty and styling

9.01.2012

SLEVA 40% na vlasy TAPEX Evropského typu

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů. Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby