Styling

Je dobré si uvědomit, že vším co si oblékáte, vytváříte určité sdělení a určitou výpověď o sobě. Lidé nejprve soudí, jak vypadáte - tím si podvědomě vytváří první dojem o tom, kdo jste, jaký je Váš postoj v zaměstnání, v soukromí a společenském životě. A proto nenechte tuto oblast náhodě a vytvořte si svůj osobitý styl, kterým jasně budete dávat najevo kdo jste!

Konzultace

Návrh stylu oblečení vyplývá z představ, tělesných proporcí a nároků klienta. Pomohu Vám rozpoznat a nalézt styl, který vyjadřuje Vaší osobnost. Při nevyváženosti proporcí Vám doporučím korekci postavy k dosažení ideální siluety pomocí střihu a barevného členění. Dozvíte se jak povznést Vaše nejlepší rysy a jak zamaskujete jakékoliv problémové partie - jak vytvoříte optickou korekci k vyvážení vašich tělesných proporcí, které se týkají rysů a tělesných obrysů a mír.

Organizace a plánování šatníku

Většina lidí nosí pouze 15-20% ze svého šatníku. Správně naplánovaný a zhodnocený šatník ušetří Váš čas, peníze i místo a pomůže vám rychleji dosáhnout požadovaný vzhled. Ideálně přímo u vás doma, probereme společně Váš šatník, tak aby nakonec ladil a zkonzultujeme společně, co by měl v základu obsahovat Váš ideální šatník.

Společné nákupy

Poskytnu Vám doprovod při nákupu oblečení. Pomohu Vám oblečení dle Vašeho stylu, příležitosti nošení i módního trendu. Váš šatník bude konečně obsahovat ty správné kousky oblečení - které vám padnou barevně, stylově a zároveň se v nich budete cítit pohodlně a budete je moci kombinovat s oblečením, které máte již ve vašem šatníku.

Pokud však nemáte čas na chození po obchodech, ráda Vám donesu vybrané oblečení přímo domů nebo do vaší kanceláře a vy si můžete vše vyzkoušet v klidu a pohodlí domova či kanceláře a vybrat vhodné kusy oblečení s mojí asistencí.

Barvy

Barvy jsou všude kolem nás a působí na nás neuvěřitelnou sílou. Velice intenzivně působí i na náš vzhled - vytváří obrázek o nás, prozradí jak se cítíme a dokáží ovlivnit ostatní tím, že je barvy podvědomě usměrňují a ovlivňují, jak se na nás mají dívat... Každá barva vysílá specialní signály, které naše okolí vnímá. Barvy nám vytváří optické vjemy a budete také díky nim vědět, jak vyvážit své proporce.

Účes

Účes je nedílnou součástí Vašeho image. Jeho správný výběr vychází z tvaru obličeje, kvality vlasů a samozřejmě Vašich nároků. Jeho barva by měla odpovídat Vašemu barevnému typu, který zjistíme z barevné typologie. V případě Vašeho zájmu jej lze realizovat ve spolupráci se špičkovými kadeřníky, které mám ověřeny.

Ceník k nahlédnutí zde »

Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Beauty and styling

9.01.2012

SLEVA 40% na vlasy TAPEX Evropského typu

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů. Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby