prodlužování vlasů Praha

Typy prodlužovaných vlasů:

STŘEDOEVROPSKÉ - SLOVANSKÉ VLASY

Středoevropské - slovanské vlasy jsou nejkvalitnější vlasy dostupné na trhu. Krásné přírodní vlasy, nejvíce podobné strukturou vlasům našim. Jsou v přírodních odstínech z 80% nebarvených. Jde o nejkvalitnější vlasy na našem trhu.

Jsou to chemicky neupravené přírodní vlasy - tzn. panenské. Nabízí se balení o různých délkách v přírodních tmavých odstínech (tmavě hnědá až černá) nebo bělené v odstínu plavá blond.

Jsou k dispozici vlasy rovné, vlasy - přírodní krep (dodávají efekt objemu), vlasy vlnité a vlasy kudrnaté. Vlasy jsou v původních copech, čímž je zachována původní struktura - kutikula vlasů. Na tento typ vlasů dávám 1 rok záruku proti zacuchanosti. Při správné údržbě vlasy vydrží 1 - 5 let.

Slovanské-středoevropské a východoevropské vlasy jsou narozdíl od vlasů indických a asijských podstatně lehčí. Při vhodném výběru vlasů docílíte dokonalého splynutí Vašich vlasů s vlasy prodlouženými. Díky lehkosti a vzdušnosti těchto vlasů, nedochází k přetěžování vlasových kořínků .

Vlasy lze barvit a odbarvovat. Prodávají se v nezpracovaných copech, kde naleznete delší, ale i kratší vlasy nebo zpracované na pramínky na metody na všechny pramínkové metody a nyní také i pro pásovou metodu Pu Extension, TapeX, Tape In, Tape Hair.

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY (KAZAŠSKÉ)

Východoevropské vlasy - kazašské vlasy - velmi krásné kvalitní panenské vlasy, vyznačují se pevností a jsou určené pro klienty s hrubší strukturou vlasů. Jedná se o kvalitní, velmi dlouhé a rovné vlasy na prodloužení. Jsou velmi populární pro svou délku - není problém koupit kazažské vlasy v délce až do 80 cm.

Po odbarvení dojde k mírnému narušení struktury a ztenčení vlasu. Potom se vyrovná tenkostí a pružností středoevropskému vlasu.

Na tento typ vlasů dávám 1 rok záruku proti zacuchanosti. Při správném zacházení vydží vlasy 1 - 2 roky.

Vlasy jsou dováženy v původních copech, čímž je zachována kutikula vlasů (směr růstu vlasů). Při vhodném výběru vlasů docílíte dokonalého splynutí Vašich vlasů s vlasy prodlouženými. se v nezpracovaných copech, kde naleznete delší, ale i kratší vlasy nebo zpracované na pramínky na všechny pramínkové metody.

VLASY EVROPSKÉHO TYPU

Jedná se o pravé vlasy Evropského typu na prodlužování - rovné, ručně vázané do vlasových trsů, pásů. Na našem trhu jsou tyto pravé vlasy nejvíce rozšířeny.

Vlasy Evropského typu jsou ztenčené, chemicky zpracované, převážně indického a asijského původu do struktury evropských vlasů. Jsou v nabídce v mnoha odstínech a přesných délkách. Jejich životnost je oproti vlasům panenským (chemicky neupravené vlasy) kratší. Kvalita účesu také velice závisí na péči, kterou vlasům věnujete.

Obecně jsou tmavší odstíny kvalitnější než blond. Používají se pro pásovou metodu i keratin.

ASIJSKÉ

Čínské, Japonské, Thajsko, Vietnam, ...

Balení pravých Asijských vlasů na prodlužování - rovné, ručně vázané do vlasových trsů. Pravé vlasy Asijského typu jsou již chemicky odlehčené a změkčené. Blíží se strukturou Evropským vlasům. Oproti vlasům Evropského typu nejsou tak jemné. Kvalita účesu také velice závisí na péči, kterou vlasům věnujete. Nejlevnější a nejčastější cesta k prodlouženým vlasům na krátké období.

Kvalitní jsou pouze černé nebo hnědé odstíny. Používají se pro keratin.

zpět »

Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Beauty and styling

9.01.2012

SLEVA 40% na vlasy TAPEX Evropského typu

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů. Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby